Marcus De Vestele - Conversaties aan de. Bar

Marcus De Vestele - Conversaties aan de. Bar kopen? Bied vanaf 65!
Marcus De Vestele - Conversaties aan de. Bar kopen? Bied vanaf 65!Marcus De Vestele - Conversaties aan de. Bar kopen? Bied vanaf 65!Marcus De Vestele - Conversaties aan de. Bar kopen? Bied vanaf 65!Marcus De Vestele - Conversaties aan de. Bar kopen? Bied vanaf 65!Marcus De Vestele - Conversaties aan de. Bar kopen? Bied vanaf 65!
  • Marcus De Vestele (1941-2024)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1975
Drager Karton
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 46.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Dat is een handgeschilderd portret op karton of dik papier gesingneert achteraan met de originele stempel van atelier van de vestele heb hem juist laten vallen niet meer in goede staat
ConditieBeschadigd
Heb hem laten vallen is kapot nu niet geschikt voor verkoop
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuienkerke, België
Binnen België € 10,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 20,60
Wereldwijd € 46,80

Marcus De Vestele (1941-2024)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Steflynn
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (7)
54.5 cm
46.5 cm
37 cm
38 cm