Maria de Vries (Mierlo 1955-). Twee koeien. Olieverf op paneel.
Gesigneerd linksonder. Het schilderij is in zeer goede staat. De lijst
is in goede staat met enkele kleine onopvallende gebruikssporen.
Maria
de Vries (Mierlo, 1955) is een Nederlands kunstenares. Met spontane
penseelstreken en een diversiteit aan veelal aardse kleuren krijgen de
beelden uit haar eigen leefwereld min of meer herkenbare vormen. Haar
kunstwerken worden over de hele wereld gekocht door liefhebbers.
Zeer Goed
Het schilderij is in zeer goede staat. De lijst is n goede staat met kleine onopvallende gebruikssporen.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00