Marian van der Sanden - 2x stilleven oud chinees gemberpotje met sneeuwbesjes en twee kannetjes

Marian van der Sanden - 2x stilleven oud chinees gemberpotje met sneeuwbesjes en twee kannetjes kopen? Bied vanaf 395!
Marian van der Sanden - 2x stilleven oud chinees gemberpotje met sneeuwbesjes en twee kannetjes kopen? Bied vanaf 395!Marian van der Sanden - 2x stilleven oud chinees gemberpotje met sneeuwbesjes en twee kannetjes kopen? Bied vanaf 395!Marian van der Sanden - 2x stilleven oud chinees gemberpotje met sneeuwbesjes en twee kannetjes kopen? Bied vanaf 395!Marian van der Sanden - 2x stilleven oud chinees gemberpotje met sneeuwbesjes en twee kannetjes kopen? Bied vanaf 395!Marian van der Sanden - 2x stilleven oud chinees gemberpotje met sneeuwbesjes en twee kannetjes kopen? Bied vanaf 395!
  • Marian van der Sanden (1957)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2025
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 13 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 16 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De schoonheid van de voorwerpen zit hem in de eenvoud, zo alledaags maar stuk voor stuk zo bijzonder. Marian van der Sanden (1957-). Zij bestudeert de technieken van de 17e eeuwse schilders. Vooral de manieren waarop werd omgegaan met het licht spreekt haar aan.De schoonheid van de voorwerpen zit hem in de eenvoud, zo alledaags maar stuk voor stuk zo bijzonder. Marian van der Sanden (1957-). Zij bestudeert de technieken van de 17e eeuwse schilders. Vooral de manieren waarop werd omgegaan met het licht spreekt haar aan.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Marian van der Sanden (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  henrisArtSale
145 verkochte items
Alle items (4)
21 cm
16 cm
18 cm
13 cm