Marian van der Sanden - Roodborstje

Marian van der Sanden - Roodborstje kopen? Bied vanaf 139!
Marian van der Sanden - Roodborstje kopen? Bied vanaf 139!Marian van der Sanden - Roodborstje kopen? Bied vanaf 139!Marian van der Sanden - Roodborstje kopen? Bied vanaf 139!Marian van der Sanden - Roodborstje kopen? Bied vanaf 139!Marian van der Sanden - Roodborstje kopen? Bied vanaf 139!Marian van der Sanden - Roodborstje kopen? Bied vanaf 139!
  • Marian van der Sanden (1957)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2025
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De schoonheid van de voorwerpen zit hem in de eenvoud, zo alledaags maar stuk voor stuk zo bijzonder. Marian van der Sanden (1957-). Zij bestudeert de technieken van de 17e eeuwse schilders. Vooral de manieren waarop werd omgegaan met het licht spreekt haar aan.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Marian van der Sanden (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  henrisArtSale
147 verkochte items
Alle items (3)
20 cm
25 cm
10 cm
15 cm