Marianne van den Bergh - Het tinnen thee-servies - Verkocht

Marianne van den Bergh - Het tinnen thee-servies kopen? Bied vanaf 499!

Verkoopprijs: € 573,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Marianne van den Bergh - Het tinnen thee-servies kopen? Bied vanaf 499!Marianne van den Bergh - Het tinnen thee-servies kopen? Bied vanaf 499!Marianne van den Bergh - Het tinnen thee-servies kopen? Bied vanaf 499!Marianne van den Bergh - Het tinnen thee-servies kopen? Bied vanaf 499!Marianne van den Bergh - Het tinnen thee-servies kopen? Bied vanaf 499!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Marianne van den Bergh (1948)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1984
TechniekPastel/Krijt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
Passe-partout100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer bijzonder werk van goede kunstenares.
Pastel uit de serie Ritter von Hahn.
Serie van 22 pastels.

Zie Internet voor meer informatie over dit bijzondere werk.
O.a. in collectie Joods Historisch Museum.

Zie foto's.

Herkomst nalatenschap.

Bij voorkeur afhalen in Haarlem.

Zie foto's.

Marianne van den Bergh (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
70 cm
100 cm
48 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 573,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-01-2020 om 20:06
Eindtijd:21-03-2020 om 11:45
Raphael00
21 mrt. / 03:37
€ 499