| Type kunstwerk | Schilderij |
| Jaartal | 1988 |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Architectuur |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Maten doek 70x50 cm, maten incl. lijst 80x60 cm
In goede conditie, achterop gesigneerd en voorzien van label.
Lijst heeft enkele krasjes, maar ziet er prima uit.
Oorspronkelijk aangekocht bij een galerie.
Marieke Molenkamp is de dochter van Nico Molenkamp en de zus van Charlotte Molenkamp
Dit werk is afkomstig uit een privé kunstcollectie, de naam van de voormalige eigenaar staat op het label aan de achterzijde
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Verzending per koerier is mogelijk, afhalen heeft de voorkeur. Het is geen probleem als u hier even mee wilt wachten en zo uw bezoek kunt combineren. Afhalen kan met voldoende afstand, het werk kan klaargezet worden onder de overkapping waar wij de auto's parkeren.
| Conditie | |
| Conditie | Nieuwstaat |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hilversum, Nederland |
| Garantie | |