Mariola Bouwman - Gemengde techniek: David Bowie - 2019 - Verkocht

Mariola Bouwman - Gemengde techniek: David Bowie - 2019 kopen? Bied vanaf 75!
Mariola Bouwman - Gemengde techniek: David Bowie - 2019 kopen? Bied vanaf 75!Mariola Bouwman - Gemengde techniek: David Bowie - 2019 kopen? Bied vanaf 75!Mariola Bouwman - Gemengde techniek: David Bowie - 2019 kopen? Bied vanaf 75!
  • Mariola Bouwman (1970)
Jaartal2019
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek van Mariola Bouwman. Titel: David Bowie.  Afmetingen blad incl passepartout: H40 x b30cm. Afmetingen voorstelling: H29 x b20cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Mariola Bouwman (1970)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (339)
30 cm
40 cm
20 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:23-12-2019 om 11:49
Eindtijd:29-12-2020 om 11:25
Bonsina7
28 dec. / 19:28
€ 75