Marion Baars: Aquarel, Bloemen

Marion Baars: Aquarel, Bloemen kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Duker

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marion Baars (1944)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel: bloemenvaas pioenrozen. Handgesigneerd en ingelijst met een smalle goudkleurige lijst.

Afmetingen:

Incl lijst: 63,5 cm x 48,5 cm

Excl lijst: 44,5 cm x 30 cm

Marion Baars (1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Duker

verkochte items
Starttijd:28-04-2014 om 21:07
Eindtijd:12-05-2014 om 21:07
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieNederland