Marion Baars - Marion Baars: Aquarel, Bloemen

Marion Baars: Aquarel, Bloemen kopen? Bied vanaf 400!
  • Marion Baars (1944)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Aquarel: bloemenvaas pioenrozen. Handgesigneerd en ingelijst met een smalle goudkleurige lijst.

Afmetingen:

Incl lijst: 63,5 cm x 48,5 cm

Excl lijst: 44,5 cm x 30 cm

Marion Baars (1944)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Duker
0 verkochte items