Marius Janssen - Amersfoort - Muurhuizen met Het Latijntje
Omschrijving
Marius Janssen (1885-1957)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Ets
Drager
Papier
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Stadsgezicht
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
31.5 x 14.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Sfeervolle prent van een middeleeuws stukje Amersfoort.
Goed
Mooie scherpe druk
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoevelaken, Nederland
Tot 2 kg.
€ 5,00
Naar België
€ 12,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 25,00