FA. (1)

Marius Johannes Janssen - Dordrecht

Marius Johannes Janssen - Dordrecht kopen? Bied vanaf 50!
Marius Johannes Janssen - Dordrecht kopen? Bied vanaf 50!Marius Johannes Janssen - Dordrecht kopen? Bied vanaf 50!Marius Johannes Janssen - Dordrecht kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  BennekomKunst

Lid sinds 2020
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen12.3 cm x 9.7 cm (h x b)
Lijst25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van haven in Dordrecht

Ingelijste ets. Enkele beschadigingen aan de lijst.

Marius Johannes Janssen (1885-1957)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  BennekomKunst

Lid sinds 2020
7 verkochte items
20 cm
25 cm
9.7 cm
12.3 cm
Starttijd:11-05-2022 om 09:07
Eindtijd:20-05-2022 om 15:30
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieBennekom, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland