Marius Johannes Janssen - Rotterdam Vlaggeman

Marius Johannes Janssen - Rotterdam Vlaggeman kopen? Bied vanaf 35!
Marius Johannes Janssen - Rotterdam Vlaggeman kopen? Bied vanaf 35!Marius Johannes Janssen - Rotterdam Vlaggeman kopen? Bied vanaf 35!
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Marius Johannes Janssen (1885-1957).  Werk in goede staat. Passe partout is erg oud.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Marius Johannes Janssen (1885-1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
35 cm
50 cm
25 cm
35 cm
Starttijd:01-11-2022 om 15:01
Eindtijd:15-11-2022 om 22:43
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland