Marius van der Burg - Garnalenvisser op strand - Verkocht

Marius van der Burg - Garnalenvisser op strand kopen? Bied vanaf 225!
Marius van der Burg - Garnalenvisser op strand kopen? Bied vanaf 225!Marius van der Burg - Garnalenvisser op strand kopen? Bied vanaf 225!Marius van der Burg - Garnalenvisser op strand kopen? Bied vanaf 225!Marius van der Burg - Garnalenvisser op strand kopen? Bied vanaf 225!Marius van der Burg - Garnalenvisser op strand kopen? Bied vanaf 225!Marius van der Burg - Garnalenvisser op strand kopen? Bied vanaf 225!Marius van der Burg - Garnalenvisser op strand kopen? Bied vanaf 225!
  • Marius van der Burg (1880-1950)
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marius Arnold Hendrik van der Burg 1880-1950), woonde en werkte in Haarlem, was leerling van de Rijksacademie te Amsterdam o.l.v. A. Allebé , werk van hem hangt tevens in het Frans Halsmuseum te Haarlem.
De kavel wordt vakkundig verpakt en aangetekend verstuurd.

Verkeert in goede staat

Marius van der Burg (1880-1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Jacinther
FA. (4)

41 verkochte items
63 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-03-2020 om 19:08
Eindtijd:07-04-2020 om 08:19
frankmaarten
06 apr. / 15:45
€ 225