FA. (2)

Marja van Riel - Abstract werk

Marja van Riel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 100!
Marja van Riel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 100!Marja van Riel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 100!Marja van Riel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 100!Marja van Riel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 100!Marja van Riel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 100!Marja van Riel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 100!Marja van Riel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Morgan73

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marja van Riel (1947)
Jaartal1990
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 100 cm (h x b)
Lijst98 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij is in goede staat en past helaas niet meer in onze collectie.

Marja van Riel (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Morgan73

Lid sinds 2019
verkochte items
108 cm
98 cm
100 cm
90 cm
Starttijd:12-06-2019 om 19:40
Eindtijd:16-06-2019 om 15:31
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieGemert, Nederland