Marjolijn Mandersloot - zonder titel - Verkocht

Marjolijn Mandersloot - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Marjolijn Mandersloot - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Marjolijn Mandersloot - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Marjolijn Mandersloot - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Marjolijn Mandersloot - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
  • Marjolijn Mandersloot (1959)
Jaartal2003
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8

Mandersloot is bekend om haar werk met een humoristische inslag. Haar grafisch werk is vaak veelkleurig en vrolijk. Haar beroemde bronzen beelden en opdrachten in de openbare ruimte vertonen vaak dezelfde humorvolle blik op de wereld

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-04-2020 om 11:10
Eindtijd:02-05-2020 om 19:30
imkedef
21 apr. / 12:01
€ 150