Marlies Swinkels - Foto, Hart voor de zaak V - Ingelijst - Verkocht

Marlies Swinkels - Foto, Hart voor de zaak V - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Marlies Swinkels - Foto, Hart voor de zaak V - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Marlies Swinkels - Foto, Hart voor de zaak V - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Marlies Swinkels (1982)
Type kunstwerkFotografie
TechniekC-Print
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 103 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Marlies Swinkels (1982)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KVcollecties
32122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (379)
103 cm
73 cm
40 cm
49 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd9-3-2020 om 12:28
Eindtijd15-3-2020 om 21:09
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken