Mart van Schijndel - Paar Slack 1 vloerlampen - Verkocht

Mart van Schijndel - Paar Slack 1 vloerlampen kopen? Bied vanaf 1!
Design

Mart van Schijndel - Paar Slack 1 vloerlampen kopen? Bied vanaf 1!Mart van Schijndel - Paar Slack 1 vloerlampen kopen? Bied vanaf 1!Mart van Schijndel - Paar Slack 1 vloerlampen kopen? Bied vanaf 1!Mart van Schijndel - Paar Slack 1 vloerlampen kopen? Bied vanaf 1!Mart van Schijndel - Paar Slack 1 vloerlampen kopen? Bied vanaf 1!Mart van Schijndel - Paar Slack 1 vloerlampen kopen? Bied vanaf 1!
  • Mart van Schijndel (1943-1999)
Type kunstwerkDesign
Jaartal1979
StijlDutch Design
Afmetingen185 x 30 x 30 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Graag wil ik een paar vloerlampen van Mart van Schijndel ter veiling inbrengen. Lampen zijn in werkende staat met gas ontladings lampjes. Hebben wel wat aandacht nodig, is zo duidelijk mogelijk gefotografeerd. Lampen zijn overgespoten waren van origine geel. Foto's spreken voor zich
ConditieRedelijk
Lampen hebben wat aandacht nodig, zo duidelijk mogelijk gefotografeerd. Plekjes met waar verf is aangetast of beschadigd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mijdrecht, Nederland

Mart van Schijndel (1943-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lagitane67
Lid sinds 2021
31 verkochte items
30
185
30

ObjectlocatieMijdrecht,  Nederland
Starttijd19-3-2023 om 12:45
Eindtijd25-3-2023 om 20:33
Biedingen (21)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken