Martin T.J.M van de Laar - Zonder titel - Verkocht

Martin T.J.M van de Laar - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Martin T.J.M van de Laar - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Martin T.J.M van de Laar - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Martin T.J.M van de Laar - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Martin T.J.M van de Laar - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Martin T.J.M van de Laar - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
  • Martin T.J.M van de Laar (1954)
Jaartal1986
DragerPaneel
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 40 cm (h x b)
Lijst39 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is ingelijst met een brede houten lijst. Het werk is aan de achterzijde gesigneerd.

Martin T.J.M van de Laar (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
55 cm
39 cm
40 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:25-09-2019 om 14:11
Eindtijd:09-10-2019 om 19:40
Tastveld
09 okt. / 19:33
€ 45