Martin van Waning - c4377-4, ets waterlandschap

Martin van Waning - c4377-4, ets waterlandschap kopen? Bied vanaf 75!
Martin van Waning - c4377-4, ets waterlandschap kopen? Bied vanaf 75!Martin van Waning - c4377-4, ets waterlandschap kopen? Bied vanaf 75!Martin van Waning - c4377-4, ets waterlandschap kopen? Bied vanaf 75!Martin van Waning - c4377-4, ets waterlandschap kopen? Bied vanaf 75!
  • Martin van Waning (1889-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 21 cm (h x b)
Incl. lijst24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4377-4, Martin van Waning
waterlandschap
ets, ro. gesigneerd
beeldmaat 10 x 21 cm, lijstmaat 24 x 35 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk
staat papier vergeeld door de tijd / passe partout heeft vochtschade, werk is zonder glas, wit vlekje in midden, lijst oppervlaktevervuiling en slijtschade door de tijd

Martin van Waning (1889-1972)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Marsmeijer
1282 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
35 cm
24 cm
21 cm
10 cm
Starttijd29-2-2020 om 8:51
Eindtijd13-3-2020 om 22:55
Openingsbod € 75
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier