Mooie ets van Martin van Waning
zeer gedetailleerde weergave van de molen te Lunteren.
gesigneerd met potlood rechtsonder.Linksonder titel: Molen te Lunteren, tevens een handtekening gedrukt in de ets.
Zie de foto's voor een goede beoordeling, maken deel uit van de omschrijving.Zijn gemaakt in lijst achter glas.
Gijsbertus, Martinus, Wilhelmus, Franciscus ( Martin) van Waning
geboren 4/9-1889 te Den Haag- gestorven 7/7-1972 te Dokkum.werkte in Wiesbaden, Rees am Rhein, Dusseldorf tot 1917Den Haag tot 1925 , Lunteren tot 1933, Den Haag tot 19361937 te Schiermonnikoog. Hij was onder andere leerling van W. de Zwart,kunstschilder, etser, beeldhouwer.
Wordt aangetekend verzonden in koker.Let op: bij afhalen is het mogelijk om met lijst en glas op te halen. Afhalen mogelijk te Roosendaal.Ivm breuk gevaar is de verzending in principe zonder lijst en glas.
Eventueel in overleg ,mogelijk, dan wel de mogelijke extra kosten voor verzending voor koper.