Martin van Wordragen - Gemengde techniek op doek, Opvliegende vogels - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Martin van Wordragen - Gemengde techniek op doek, Opvliegende vogels - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 491,05 (Incl. 15% veilingkosten)

Martin van Wordragen - Gemengde techniek op doek, Opvliegende vogels - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Martin van Wordragen - Gemengde techniek op doek, Opvliegende vogels - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Martin van Wordragen - Gemengde techniek op doek, Opvliegende vogels - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Martin van Wordragen - Gemengde techniek op doek, Opvliegende vogels - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44618 verkochte items
Alle items van deze verkoper (462)
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Jaartal2009
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
Lijst90 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk wordt geleverd inclusief oeuvrecatalogus met certificaat van echtheid!

Administratieve code:

QQCC

Het werk is in goede staat. Links bovenin zit het werk iets minder stevig gespannen om het spieraam.

Martin van Wordragen (1928-2011)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44618 verkochte items
130 cm
90 cm
120 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 491,05(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-01-2020 om 16:25
Eindtijd:25-01-2020 om 20:02
Biedingen (11)
KunsthandelOlafWijman
25 jan. / 19:55
€ 427
ZuiverKunst
25 jan. / 19:55
€ 407
ZuiverKunst
25 jan. / 19:48
€ 383
KunsthandelOlafWijman
25 jan. / 19:48
€ 363
ZuiverKunst
25 jan. / 19:48
€ 358
KunsthandelOlafWijman
25 jan. / 19:46
€ 338
ZuiverKunst
25 jan. / 19:46
€ 318
ZuiverKunst
25 jan. / 19:41
€ 296
KunsthandelOlafWijman
25 jan. / 19:41
€ 276
KunsthandelOlafWijman
25 jan. / 19:37
€ 270
THEO1961
22 jan. / 14:23
€ 250