Martin van Wordragen - Olieverf op doek - Kippenvanger 2011 (Groot) - Verkocht

Martin van Wordragen - Olieverf op doek - Kippenvanger 2011 (Groot) kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 375,00

Martin van Wordragen - Olieverf op doek - Kippenvanger 2011 (Groot) kopen? Bied vanaf 450!Martin van Wordragen - Olieverf op doek - Kippenvanger 2011 (Groot) kopen? Bied vanaf 450!Martin van Wordragen - Olieverf op doek - Kippenvanger 2011 (Groot) kopen? Bied vanaf 450!Martin van Wordragen - Olieverf op doek - Kippenvanger 2011 (Groot) kopen? Bied vanaf 450!Martin van Wordragen - Olieverf op doek - Kippenvanger 2011 (Groot) kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  ceesdekei
FA. (7)

55 verkochte items
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Jaartal2011
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
Lijst100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kippenvanger 2011

Uitstekende staat met moderne lijst

Formaat doek:                      90x90
Formaat moderne lijst:    100x100x3,5

Martin van Wordragen (1928-2011)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  ceesdekei
FA. (7)

55 verkochte items
100 cm
100 cm
90 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 375,00
Starttijd:23-01-2019 om 12:12
Eindtijd:05-02-2019 om 18:51
THEO1961
05 feb. / 14:06
€ 375