Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Zorgzamen - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Zorgzamen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 448,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Zorgzamen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Zorgzamen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Zorgzamen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Zorgzamen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
Alle items van deze verkoper (494)
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Jaartal2003
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
Lijst110 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk wordt geleverd inclusief oeuvrecatalogus met certificaat van echtheid!

Martin van Wordragen (1928-2011)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
110 cm
110 cm
100 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 448,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-09-2020 om 16:40
Eindtijd:04-10-2020 om 21:41
Biedingen (3)
Castorp
04 okt. / 20:34
€ 390
richard043
04 okt. / 19:34
€ 370
Castorp
02 okt. / 15:07
€ 350