Martin van Wordragen - Verdwaald vogeltje Een van zijn betere werken - Verkocht

Martin van Wordragen - Verdwaald vogeltje Een van zijn betere werken kopen? Bied vanaf 600!

Martin van Wordragen - Verdwaald vogeltje Een van zijn betere werken kopen? Bied vanaf 600!Martin van Wordragen - Verdwaald vogeltje Een van zijn betere werken kopen? Bied vanaf 600!Martin van Wordragen - Verdwaald vogeltje Een van zijn betere werken kopen? Bied vanaf 600!Martin van Wordragen - Verdwaald vogeltje Een van zijn betere werken kopen? Bied vanaf 600!Martin van Wordragen - Verdwaald vogeltje Een van zijn betere werken kopen? Bied vanaf 600!
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2006
Techniek Acryl
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Martin van Wordragen 2006 schilderij ‘Verdwaald vogeltje’ in baklijst Baklijst 70 x 80 cm Het doek zelf 60 x 70 cm
zie foto's

Martin van Wordragen (1928-2011)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
Lid sinds 2017
241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
70 cm
80 cm
60 cm
70 cm