Massief gesigneerd bronzen beeld - 18 cm hoog inclusief de zwart marmeren sokkel - Verkocht

Massief gesigneerd bronzen beeld - 18 cm hoog inclusief de zwart marmeren sokkel kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Massief gesigneerd bronzen beeld - 18 cm hoog inclusief de zwart marmeren sokkel kopen? Bied vanaf 45!Massief gesigneerd bronzen beeld - 18 cm hoog inclusief de zwart marmeren sokkel kopen? Bied vanaf 45!Massief gesigneerd bronzen beeld - 18 cm hoog inclusief de zwart marmeren sokkel kopen? Bied vanaf 45!Massief gesigneerd bronzen beeld - 18 cm hoog inclusief de zwart marmeren sokkel kopen? Bied vanaf 45!Massief gesigneerd bronzen beeld - 18 cm hoog inclusief de zwart marmeren sokkel kopen? Bied vanaf 45!Massief gesigneerd bronzen beeld - 18 cm hoog inclusief de zwart marmeren sokkel kopen? Bied vanaf 45!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd
TypeBeeld / Object

Massief gesigneerd bronzen beeld - 18 cm hoog inclusief de zwart marmeren sokkel

Prachtig bronzen beeld in zeer mooie staat.

Het beeld is gesigneerd - zie foto's - maar ik weet niet wie de kunstenaar is.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:13-11-2016 om 15:15
Eindtijd:18-11-2016 om 15:15
MarinHR
18 nov. / 15:09
€ 45