Corneille - " L' amour au Jour le Jour "
Jan van Rijsewijk - Patriciërsmolen
Kees van Dongen - Affiche "Le chemin de la vertu/Weg van de deugd "
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Digitale Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.