Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles - Verkocht

Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 25!
Fotografie

Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 25!Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 25!Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 25!Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 25!
  • Massimo Vitali (1944)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2006
Techniek Digitale Print
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Digitale print. Gedurende 48 uur beschikbaar op internet.
2006
Uitgever; Artspace New York
afmetingen afbeelding; 20 x 30 cm
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Massimo Vitali (1944)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  Renee
2988 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
40 cm
30 cm