Mathieu Berden - Mathieu Berden: Lino, Z.T.

Mathieu Berden - Mathieu Berden: Lino, Z.T. kopen? Bied vanaf 15!
Mathieu Berden - Mathieu Berden: Lino, Z.T. kopen? Bied vanaf 15!Mathieu Berden - Mathieu Berden: Lino, Z.T. kopen? Bied vanaf 15!Mathieu Berden - Mathieu Berden: Lino, Z.T. kopen? Bied vanaf 15!Mathieu Berden - Mathieu Berden: Lino, Z.T. kopen? Bied vanaf 15!
  • Mathieu Berden (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie klein werkjee van Mathieu Berden.
 Wordt aangetekend verzonden. Ophalen kan natuurlijk ook .
Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.
Of na aankoop tijdelijk opslaan in ons depot.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Mathieu Berden (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
23 cm
45 cm
Starttijd:21-11-2022 om 15:28
Eindtijd:05-12-2022 om 19:18
Openingsbod € 15
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa