| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Fraaie inkttekening van de kunstenaars Matheu Knippenberg uit 1984. De tekening is 17 x 22 cm en in ingelijst ineen zilveren aluminium lijs (40 x 35 cm) met passe partout. Het werk kan worden opgehaald en met eigen risico voor glasbreuk worden verzonden als pakket of tegen extra betaling via met Swift-koeriers worden gebracht.
ZZTEK
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland |
| Garantie | |