Mats Jonasson - zeldzame sculptuur - kristal - Verkocht

Mats Jonasson - zeldzame sculptuur - kristal kopen? Bied vanaf 69!
Glas / Keramiek

Mats Jonasson - zeldzame sculptuur - kristal kopen? Bied vanaf 69!Mats Jonasson - zeldzame sculptuur - kristal kopen? Bied vanaf 69!Mats Jonasson - zeldzame sculptuur - kristal kopen? Bied vanaf 69!Mats Jonasson - zeldzame sculptuur - kristal kopen? Bied vanaf 69!Mats Jonasson - zeldzame sculptuur - kristal kopen? Bied vanaf 69!
  • Mats Jonasson (1945)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Afmetingen18.5 x 20 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht2340 gram
GemerktHandgesigneerd
Prachtig helder kristallen sculptuur naar ontwerp van de beroemde Zweedse glaskunstenaar Mats Jonasson.

De zeer fraaie sculptuur is handgemaakt waarin een prachtig gedetailleerde marter zichtbaar is.
Deze afbeelding is zeer weinig in omloop.

De sculptuur heeft een afmeting van ca. 18.5 h x 20 b x 4 d cm.
Weegt ca. 2340 gram!

Voorzien van een merksticker en van de handgegraveerde handtekening onderop.
Heeft onderop -dus onzichtbaar- een piepklein pitje, verkeert verder in uitstekende staat.

Wordt zorgvuldig verpakt verzonden.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd27-11-2023 om 14:10
Eindtijd10-12-2023 om 15:37
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken