Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - - Verkocht

Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!

Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!Maugosia Sycz - Olieverf op board, Afrikaanse danseres - Ingelijst - kopen? Bied vanaf 1!
  • Maugosia Sycz
Jaartal1994
DragerBoard
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen21.5 x 25.5 cm (h x b)
Incl. lijst36 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Heel mooi olieverf werk van Maugosia Sycz.
In prachtige staat en hangt heel mooi aan de muur.

Op sycz.nl en saatchiart.com staat informatie over haar.

Dit werk wordt alleen verzonden. Dit zal zeer zorgvuldig gebeuren.

Maugosia Sycz is geboren in Polen waar ze op de Jagiellonen Universiteit van Krakau filosofie studeerde. Toen ze in 1979 naar Nederland kwam, studeerde ze schilderen op de Minerva Academie in Groningen en vervolgens schilderen en grafiek aan de Rietveld Academie in Amsterdam, waar ze in 1985 afstudeerde. Haar docenten waren grote schilders als Ger Lataster, Co Westerik, Herman Gordijn en Jan Sierhuis.

Binnen Nederland € 11,00

Maugosia Sycz

Pools Pools

Geplaatst door  bavaff
Lid sinds 2018
27 verkochte items
40.5 cm
36 cm
25.5 cm
21.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd5-3-2020 om 14:31
Eindtijd20-4-2020 om 19:30
Biedingen (12)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken