Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Constant - Kleurenets: Happening II - 1968
Jaap Hillenius - Gadegeslagen koppel - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Bonn, Duitsland |
Starttijd | 21-2-2001 om 8:36 |
Eindtijd | 3-3-2001 om 8:36 |