Goudgele gevlekte strepen, spetters en stippen zien er magisch uit op de turkooisblauwe achtergrond.
Dit is een echte Maltese Mdina Glass vaas. Gemaakt in de jaren '70, zeer verzorgd en in uitstekende staat gehouden. Gesigneerd aan de onderkant. Geen chippen, scheuren of andere schade aan het lichaam en de basis. Lichte slijtagetekens aan de basis, maar niets groots. Zie de bijgevoegde foto's voor meer informatie.
Hoogte: 10.5cm Breedte: 9 cm
Goed
Gekocht op glasbeurs Leerdam.
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25