Meertje Kaal - Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Oh vers, wat wegen uwe voeten - Ingelijst - Verkocht

Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Oh vers, wat wegen uwe voeten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Oh vers, wat wegen uwe voeten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Oh vers, wat wegen uwe voeten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Oh vers, wat wegen uwe voeten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
  • Meertje Kaal (1930-2016)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Titel: Oh vers, wat wegen uwe voeten
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 64,5 cm x 74,5 cm
Unicum
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met krijt (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst (groen)
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code: QQMK

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam-zo, Nederland

Meertje Kaal (1930-2016)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KVcollecties
33024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (266)