Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets
Jan de Bruin - Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips
Jacob Boudewijn Volkers - Wilgen langs de Ardeche
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 9.5 x 5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Mel Ramos
Origineel horloge van Mel Ramos.
Het plastic bandje is uitgevoerd in de kleur paars.
Op het uurwerk is de bekende afbeelding "Miss Chaos" afgebeeld
Horloge zit in geschenkverplakking (zie foto 2).
In druk gesigneerd op het uurwerk.
Genummerd aan de binnenzijde van het uurwerk, oplage 9.999 stuks.
Geproduceerd door T.S.R. AG Corgemont/ Zwitserland.
verzendkosten Nederland of Belgie 10 euro . of afhalen in Geleen of Maasmechelen
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Maasmechelen, België |
Starttijd | 1-7-2020 om 10:54 |
Eindtijd | 8-7-2020 om 22:43 |