Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Mel Ramos
"You get more salami with Modigliani # 2
Offsetlithografie
Artcard -
uitgever : Art Unlimited
handgesigneerd
formaat 10,5 x 15,0 cm ( h x b )
In goede staat
in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 24,0 x 30,0 cm ( h x b )
in goede staat
ready to frame | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 27-3-2024 om 16:32 |
Eindtijd | 1-4-2024 om 19:49 |