Johan Dijkstra - Zeilschepen in de haven.
Bea Hazewinkel - Aquarel - Boeket - Gesigneerd - Bloemen -Roze.
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Weinig gezien klein kleurenetsje van Meta Plückebaum.
Potlood gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 6 x 5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 17 x 14 cm.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 3-5-2018 om 18:31 |
Eindtijd | 14-5-2018 om 19:31 |