Meta Plückebaum - kleurenets - Meisje met poesje op schoot - Verkocht

Meta Plückebaum - kleurenets - Meisje met poesje op schoot kopen? Bied vanaf 70!
Meta Plückebaum - kleurenets - Meisje met poesje op schoot kopen? Bied vanaf 70!Meta Plückebaum - kleurenets - Meisje met poesje op schoot kopen? Bied vanaf 70!Meta Plückebaum - kleurenets - Meisje met poesje op schoot kopen? Bied vanaf 70!
  • Meta Pluckebauc-Weber (1876-1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Weinig gezien klein kleurenetsje van Meta Plückebaum.

Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 6 x 5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 17 x 14 cm.

Meta Pluckebauc-Weber (1876-1954)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:03-05-2018 om 18:31
Eindtijd:14-05-2018 om 19:31
Jetzzcat
14 mei / 19:25
€ 70