Michael Beer: Lino, Kus van boven - Ingelijst - Verkocht

Michael Beer: Lino, Kus van boven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Michael Beer: Lino, Kus van boven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Michael Beer: Lino, Kus van boven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Michael Beer
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Kus van boven
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 43 cm x 53 cm
Oplage: Niet goed leesbaar
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Lino op geschept papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat

Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Afhandeling:

Verzendkosten:

Nederland: € 12,50
België: € 20,00

Ondanks dat dit werk is ingelijst achter glas, kan het gezien het formaat toch verzonden worden. Glasbreuk is echter altijd op eigen risico (kan niet verzekerd worden). Afhalen of het werk via de koerier laten bezorgen heeft dan ook altijd de voorkeur.

Bezorgkosten met de koerier (incl. BTW):

Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen worden gecombineerd tot maximaal 5 ingelijste werken. (Bij bezorging van meer dan 5 werken, zal een toeslag van €4,00 per extra item worden gerekend).

Let op voor de berekening van het formaat dienen beiden zijden binnen het aangegeven formaat te zijn. Als 1 van beiden zijden groter is, dan wordt het bustarief gerekend.

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 41,50 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 76,50 tot 5 ingelijste werken/doeken (bustarief)

Vlaanderen (bezorging op dinsdag&donderdag)
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 78,50 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 145,50 tot 5 ingelijste werken/doeken (bustarief)

Wallonië (bezorging op dinsdag&donderdag)
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 140,50 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 201,50 tot 5 ingelijste werken/doeken  (bustarief)

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQRW

Michael Beer

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46978 verkochte items
Alle items van deze verkoper (666)
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:15-12-2016 om 10:44
Eindtijd:26-12-2016 om 10:44
Walker
26 dec. / 01:57
€ 1