Michael Hafftka - abstract portrer

Michael Hafftka - abstract portrer kopen? Bied vanaf 430!

Verkoopprijs: € 494,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Elly_Comap
FA. (1)

Lid sinds 2020
14 verkochte items
  • Michael Hafftka (1953)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 47 cm (h x b)
Lijst66 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
zeer mooi en typisch schilderij van Hafftka

zeer goede staat van schilderij en kader

Michael Hafftka (1953)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Elly_Comap
FA. (1)

Lid sinds 2020
14 verkochte items
47 cm
66 cm
47 cm
66 cm

Dit item is verkocht voor 494,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-11-2020 om 08:22
Eindtijd:19-11-2020 om 21:26

Biedingen (1):

lotte217
19 nov. / 21:11
€ 430