Michaël Hiep - Mythologische geboorte - Verkocht

Michaël Hiep - Mythologische geboorte kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Michaël Hiep - Mythologische geboorte kopen? Bied vanaf 90!Michaël Hiep - Mythologische geboorte kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  elsproost-tang

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Michaël Hiep (1959)
Jaartal1978
DragerHardboard
StijlSurrealistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
Lijst42 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Beschrijving / verklaring van de symboliek in het schilderij door de schilder is aanwezig.
Schilderij: olieverf op hardboard van de symbolistische fijnschilder Michaël Hiep (Amsterdam 1959.

Twee kleine beschadigingen, onderaan het schilderij, tegen de lijst aan.

Michaël Hiep (1959)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  elsproost-tang

Lid sinds 2020
3 verkochte items
34 cm
42 cm
30 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 16:21
Eindtijd:12-03-2020 om 20:15
Bert1966
12 mrt. / 18:39
€ 90