Michael Jepkes - Ezechiel, ets

Michael Jepkes - Ezechiel, ets kopen? Bied vanaf 35!
Michael Jepkes - Ezechiel, ets kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ezechiel, ets kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ezechiel, ets kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ezechiel, ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Michael Jepkes (1938)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1968
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 42 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 6
Aparte compositie van Michael Jepkes.  Ets (of andersoortige diepdruk) op papier, met ballpoint gesigneerd, gedateerd (’68), getiteld en genummerd (6/6).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in redelijke goede conditie.

Afmetingen: 56cm x 42cm (blad), 50cm x 36cm (beeld)

ConditieRedelijk
Blad heeft ingelijst gezeten want is gemonteerd op twee andere bladen en er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk goed toonbaar.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Michael Jepkes (1938)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Rosser
3720 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
56 cm
42 cm