Michael Lauterjung - Michael Lauterjung, fotodruk,"Rosenstilleben", handgesigneerd! - Verkocht

Michael Lauterjung, fotodruk,"Rosenstilleben", handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Michael Lauterjung, fotodruk,"Rosenstilleben", handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 1!Michael Lauterjung, fotodruk,"Rosenstilleben", handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 1!Michael Lauterjung, fotodruk,"Rosenstilleben", handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 1!
  • Michael Lauterjung (1959)
Type kunstwerk Fotografie

Sfeervolle druk op fotokarton van Michael Lauterjung. Handgesigneerd.

Zijn stijl van werken, het combineren van een realistisch beeld op een rustige, abstracte achtergrond, komt goed tot uiting.

Voor een impressie van zijn werk verwijs ik naar: http://www.michael-lauterjung.de/

Afmetingen 40/30 cm.

Nooit ingelijst geweest, in goede staat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Michael Lauterjung (1959)

Duits Duits

Geplaatst door  Goldner
187 verkochte items
Alle items (0)