| Type kunstwerk | Fotografie |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Sfeervolle druk op fotokarton van Michael Lauterjung. Handgesigneerd.
Zijn stijl van werken, het combineren van een realistisch beeld op een rustige, abstracte achtergrond, komt goed tot uiting.
Voor een impressie van zijn werk verwijs ik naar: http://www.michael-lauterjung.de/
Afmetingen 40/30 cm.
Nooit ingelijst geweest, in goede staat!
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
| Transport | |
| Garantie | |