Michel Poort - ABN tennistournooi - Verkocht

Michel Poort - ABN tennistournooi kopen? Bied vanaf 25!
Michel Poort - ABN tennistournooi kopen? Bied vanaf 25!Michel Poort - ABN tennistournooi kopen? Bied vanaf 25!Michel Poort - ABN tennistournooi kopen? Bied vanaf 25!
  • Michel Poort (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40 exemplaren

Zeefdruk van Michel Poort (1960). Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Michel Poort (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
52 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-10-2022 om 07:47
Eindtijd:04-11-2022 om 22:45
kitty1969
03 nov. / 12:49
€ 25