Mimmo Rotella Elvis Blue Hawaii Multiple , zeefdruk/collage oplage 125 + 20 PA (artist proof) Genummerd en gesigneerd met potlood Papier: Fedrigoni watercolour 300 g. Gedrukt door Elleà Serigrafia - Bernacchia & Ciaschini. Stempel Mimmo Rotella Foundation in the lower left. ref : catalogue by Elena Pontiggia, p. 40
Publisher: Tiperti, Rimini (it’s part of the “Antologia” art edition, composed of 18 serigraphs and collages).
Printed by: Elleà Serigrafia - Bernacchia & Ciaschini.
Paper: Fedrigoni watercolour 300 g.
Nieuwstaat
nooit ingelijst, goed bewaard
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00