Twee fantasie flesjes van ultra dun glas in geel en blauw, vervaardigd door glaskunstenaar M. van der Waal.
Prachtige sierobjecten van flinterdunne vormen in glas.
Afmetingen ca. 29x 4,5 x 4,5 cm (hxbxd) en 14 x 7 x 7 cm
Verkeren in uitstekende staat en zijn op de voet gesigneerd.
Het glas wordt vrij geblazen zonder mallen. Hierdoor ontstaan organische vormen, en is elk object uniek.
Miranda van der Waal (1959) blaast ‘voor de lamp’.
Dit is een oude Venetiaanse techniek waarmee siervoorwerpen of ornamenten voor de vlam worden gemodelleerd.
Het vak werd van der Waal met de paplepel ingegoten. Op haar 17e leerde zij de essentiële basistechnieken van haar moeder, glasblazer W. Schaaf.
Daarna volgde ze een vierjarige opleiding bij meesterglasblazer Van Bruggen in Rotterdam en ontwikkelde vervolgens haar unieke eigen stijl en omgang met glas.
In de vormgeving en decoratie van haar objecten wordt van der Waal sterk geïnspireerd door de Jugendstil en Art Deco. De natuurlijke, vloeiende lijn van levend organisme probeert ze in haar werk te verwezenlijken.
Worden zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.