Miriam Cobelens - Miriam Cobelens : Pastel – Het gesprek – gesigneerd & ingelijst – 1980 - Verkocht

Miriam Cobelens : Pastel – Het gesprek – gesigneerd & ingelijst – 1980  kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Miriam Cobelens : Pastel – Het gesprek – gesigneerd & ingelijst – 1980  kopen? Bied vanaf 50!Miriam Cobelens : Pastel – Het gesprek – gesigneerd & ingelijst – 1980  kopen? Bied vanaf 50!Miriam Cobelens : Pastel – Het gesprek – gesigneerd & ingelijst – 1980  kopen? Bied vanaf 50!Miriam Cobelens : Pastel – Het gesprek – gesigneerd & ingelijst – 1980  kopen? Bied vanaf 50!Miriam Cobelens : Pastel – Het gesprek – gesigneerd & ingelijst – 1980  kopen? Bied vanaf 50!Miriam Cobelens : Pastel – Het gesprek – gesigneerd & ingelijst – 1980  kopen? Bied vanaf 50!Miriam Cobelens : Pastel – Het gesprek – gesigneerd & ingelijst – 1980  kopen? Bied vanaf 50!
  • Miriam Cobelens (1944)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Een werk van de Nederlandse kunstenares Miriam Cobelens (1944): “Het gesprek”..

Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 44,5 x 62 cm. Beeld, 25,5 x 34,5 cm.
Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

M. (Miriam) C.B.J. Cobelens, geboren 09-11-1944 in Amsterdam, beeldhouwer, tekenaar.

Opleiding: Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam).

Centraal in haar oeuvre staat de mens in al zijn verschijningsvormen, of het nu de bewoners betreft van Mea Sharim, een wijk in het oude Jerusalem, circusartiesten of commedia dell' artefiguren. In haar werk concentreert zij zich op het individu dat voor haar uniek, eenmalig en een wereld op zich zelf is.

Titel: “Het gesprek”.

Kunstenaar: Miriam Cobelens.

Techniek: Pastel op papier.

Jaartal: 1980.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKR (De Beeldende Kunstenaarsregeling, Amsterdam).

Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.Kan zo aan de muur.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  8,00 euro (bij verzending via KIALA); 20,00 euro bij verzending via Postnl..

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Miriam Cobelens (1944)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3322 verkochte items
Alle items (26)