Miro,Maro, Löffelstiel - Verkocht

Miro,Maro, Löffelstiel kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Miro,Maro, Löffelstiel kopen? Bied vanaf 20!Miro,Maro, Löffelstiel kopen? Bied vanaf 20!

Volkmar Schulz-Rumpold

Geplaatst door  maikw

29 verkochte items
  • Volkmar Schulz-Rumpold
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Giclee, Printers Proof exemplaar op papier.

Handgesigneerd en beschreven als PP.

In zeer goede nooit ingelijste conditie.

Jaar: 2013

Beeld: 39,5 x 50 cm

Aangetekend verzenden(10€kk)

Volkmar Schulz-Rumpold

Geplaatst door  maikw

29 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:04-07-2014 om 06:48
Eindtijd:16-07-2014 om 06:48
Haagskunsthuis
16 jul. / 01:16
€ 20