Mitsuyo Matsumoto - Pruimenbloesemgeur en opeens verschijnt de zon over het bergpad - Verkocht

Mitsuyo Matsumoto - Pruimenbloesemgeur en opeens verschijnt de zon over het bergpad kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Mitsuyo Matsumoto - Pruimenbloesemgeur en opeens verschijnt de zon over het bergpad kopen? Bied vanaf 20!Mitsuyo Matsumoto - Pruimenbloesemgeur en opeens verschijnt de zon over het bergpad kopen? Bied vanaf 20!Mitsuyo Matsumoto - Pruimenbloesemgeur en opeens verschijnt de zon over het bergpad kopen? Bied vanaf 20!
  • Mitsuyo Matsumoto (1968)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Abstract
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 98 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst 104 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50
Houtsnede in 1 kleur, Beeldformaat 96 x 64 cm, Papierformaat 98 x 65 cm.
Genummerd exemplaar 35 van 50

Ingelijst uit kunstcollectie Royal NL (later Allianz); openingsbod is verlaagd; locatie Deventer kan ook locatie elders af te spreken zijn
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deventer, Nederland

Mitsuyo Matsumoto (1968)

Japans Japans

Geplaatst door  FJJMeurders
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (0)
74 cm
104 cm
65 cm
98 cm