modern ABSTRACT ETS SPELL IN THE SUN - Verkocht

modern ABSTRACT ETS SPELL IN THE SUN kopen? Bied vanaf 1!
modern ABSTRACT ETS SPELL IN THE SUN kopen? Bied vanaf 1!modern ABSTRACT ETS SPELL IN THE SUN kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

onduidelijk gesigneerd CHEFRES ???

TITEL ; SPELL IN THE SUN

ets in de maat 19 x 24 cm

gesigneerd

genummerd 14/100

goede staat / zonder lijst

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

ELK 2E AANKOOP GEEN VERZEND KOSTEN EXTRA

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:28-05-2014 om 20:37
Eindtijd:07-06-2014 om 20:37
Biedingen (2)
HerBern
06 jun. / 01:30
€ 5
remco123
30 mei / 08:33
€ 1