Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Quraish SWING 150 x 140 paneel
- zeer goede staat
- inclusief bijbehorend boek
- orginele prijs E 5800,-
Starttijd | 17-8-2014 om 17:17 |
Eindtijd | 31-8-2014 om 17:27 |