Mohamed Quraish - Zeefdruk, Flying II - Ingelijst (Groot)

Mohamed Quraish - Zeefdruk, Flying II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Mohamed Quraish - Zeefdruk, Flying II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!Mohamed Quraish - Zeefdruk, Flying II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!Mohamed Quraish - Zeefdruk, Flying II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
  • Mohamed Quraish (1965)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen32.5 cm x 124 cm (h x b)
Lijst58 cm x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/155

Oorspronkelijke galerieprijs: € 749,00

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 en 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 en 17.15 uur.

Mohamed Quraish (1965)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
148 cm
58 cm
124 cm
32.5 cm

Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 15:59
Eindtijd:02-02-2020 om 19:15

Biedingen (5):

georgemeurders
2 feb. / 19:06
€ 90
dendro
2 feb. / 19:05
€ 80
georgemeurders
2 feb. / 19:05
€ 70
dendro
2 feb. / 17:27
€ 60
Rex2205
28 jan. / 21:56
€ 50